Wedstrijduitslagen

Let op: U bent in de rubriek ‘Overige prestaties’. Hierin staan de onderdelen die niet in de ranglijsten komen doordat ze geen vaste afstand hebben, bv crossen. De verenigingen kunnen hiervan gebruik maken door de prestaties zelf in te voeren. Informatie bij ranglijstbeheer@zeelandnet.nl

Kustcross (21-01-2023)

Georganiseerd door: Dynamica te Vlissingen.
Originele uitslag: Link

U8 meisjes (mini-pupillen)

Naam Prestatie
800 m
1 Babette Wondergem 05.12
2 Pauline Wondergem 05.15
3 Arianne Meijer 05.44
4 Safiya Bousrout 06.35

U9 meisjes (pupillen C)

Naam Prestatie
800 m
1 Sara van der Mark 04.34
3 Nienke Loof 04.36
4 Sophie Spijker 04.46
5 Julie Weerts 05.01
6 Jolijn Kamerling 05.09
8 Merle Troost 06.36

U10 meisjes (pupillen B)

Naam Prestatie
1000 m
1 Lotte Spijker 05.28
2 Fenne Dees 05.28
3 Marit Wondergem 05.32
4 Myrthe Bracke 05.46
5 Noe de Guchteneire 05.47
6 Noortje Meijer 05.52
7 Ilse Kanis 05.55
8 Puck Honingh 05.58
9 Joia van de Vrede 05.58

U12 meisjes (pupillen A)

Naam Prestatie
1000 m
1 Fleur Borra (A2) 04.43
2 Karlijn Bezuijen (A2) 04.44
3 Lize Biewenga (A2) 04.49
4 Julia Noë (A2) 04.52
5 Souhaila Singh (A2) 04.55
1 Fenna Lacor (A1) 04.59
6 Fabienne Gorter (A2) 05.03
7 Ilse Rijk (A2) 05.22
2 Sanne Wulffraat (A1) 05.26
3 Kate Boudewijns (A1) 05.27
4 Liv van der Genugten (A1) 05.27
8 Lois de Guchteneire (A2) 05.27
9 Senna Franse (A2) 05.29
10 Juul Voet (A2) 05.33
11 Anouk Walhout (A2) 05.39
12 Amy de Pooter (A2) 05.45
5 Lotte van Veen (A1) 05.46
6 Quinsialyn den Braber (A1) 05.50
7 Nora Don (A1) 06.09
8 Simone Kamerling (A1) 06.09
9 Ilvy den Engelsman (A1) 06.33

U14 meisjes (D)

Naam Prestatie
2000 m
1 Dorethé Schletterer 09.31
2 Lisa Vreeke 09.32
3 Jet Verboom 10.24
4 Faye van der Genugten 10.30
5 Ona Steels 10.50
6 Daphne van Waterschoot 10.51
7 Zoe Neervoort 11.07
8 Evi-Marlene Tuller 11.09
9 Vivian Westerweele 11.19
10 Elynn Walhout 11.21
11 Nienke van Veen 11.50
12 Bente de Potter 12.23

U16 meisjes (C)

Naam Prestatie
2000 m
1 Bowien Schletterer 09.33
2 Nikki de Koning 09.34
3 Sterre Houtzager 10.02
4 Jasmijn Post 10.26
5 Sara Vermaelen 10.27
6 Jo-Ann Soethaert 11.16
7 Hannah Moelker 11.36

U18 vrouwen (meisjes B)

Naam Prestatie
2800 m
1 Felien Wibbelink 12.07
2 Alexandra Elias 12.48
3 Benthe den Hamer 13.06

Vrouwen

Naam Prestatie
10140 m
1 Suzanne van Elsacker 48.02
2 Emma van Mourik 49.00
3 Renate Pleijte 49.30
2800 m
1 Anjolie Engels-Wisse 10.49
3 Yvonne Moerland 11.45
4 Sandra de Kok 11.52
5 Mirthe de Zeeuw 12.18
6 Rachida de Guchteneire 12.44
8 Patricia Dieleman-Pieters 14.43
11 Sanne Koopman 15.46

Vrouwen 35

Naam Prestatie
10140 m
1 Marieke Mullaert 44.27
3 Roelien Grob-Braber 56.57
4 Stephanie Vermeulen 57.09
6 Merian Kwakkelaar 68.09

Vrouwen 45

Naam Prestatie
10140 m
1 Leonie Ton 44.31
2 Linda Versluis 46.55
3 Durby Meijboom 47.41
4 Jolanda van Driessche 58.51
5 Marion Goossen-Tholens 65.58

Vrouwen 55

Naam Prestatie
10140 m
1 Els Gelok 53.57
2 Ina Willemse 58.24
3 Ellie Spaans 58.38

U9 jongens (pupillen C)

Naam Prestatie
800 m
1 Melle van den Bos 04.24
2 Marlon Hendriks 04.26
3 Cesar Barto 04.38
4 Jitse de Smet 04.40
6 Menno van Kralingen 05.14

U10 jongens (pupillen B)

Naam Prestatie
1000 m
1 Oscar Borra 04.48
2 Jurre Blankenstijn 04.58
3 Quinten Vermeulen 04.58
5 Tim de Kok 05.27
6 Vince Oosthoek 05.39
7 Ralf Keijzer 05.45
8 Vic van Alten 05.45
9 Maxim Post 05.46
10 Niels van der Zanden 05.57

U12 jongens (pupillen A)

Naam Prestatie
1000 m
1 Samuël Cats (A1) 04.30
1 Kees Wondergem (A2) 04.33
2 Daniel Bommelje (A1) 04.37
2 Florian Bracke (A2) 04.38
3 Max de Kok (A1) 04.40
3 Bas Grob (A2) 04.48
4 Vince Jansen (A1) 04.50
4 Daan van de Velde (A2) 04.54
5 Ramon van Caspel (A1) 04.56
6 Thiebe Maas (A1) 05.02
7 Luuk Hartman (A1) 05.06
8 Tijn Troost (A1) 05.11
5 Jart Troost (A2) 05.13
6 Pepijn Loof (A2) 05.15
9 Luuk Schuppert (A1) 05.15
7 Jorrit Dingemanse (A2) 05.23
8 Siebe van den Bos (A2) 05.25
10 Mats Rutten (A1) 05.27
9 Julian de Bel (A2) 05.29
10 Julian Smit (A2) 05.30
11 Rick Langeraert (A2) 05.31
12 Mees van Jole (A2) 05.41
11 Jayson Tuller (A1) 06.15
12 Luuk Joosse (A1) 06.16
13 Lennon Grootenboer (A1) 06.35
14 Sjoerd van Kralingen (A1) 07.06
15 Timo Gille (A1) 07.38

U14 jongens (D)

Naam Prestatie
2000 m
1 Thijmen Post 09.06
2 Victor Nieuwenhuis 09.40
3 Floris van Waesberghe 09.51
4 Michael van Waesberghe 09.54
5 Louis Treeck 09.55
6 Tobias Stoutjesdijk 09.56
7 Ezra Minderhoud 09.57
8 Maurice de Haas 09.58
9 Rayvano den Braber 10.02
10 Kevin Soethaert 10.08
11 Julian Heijens 10.39
12 Boaz Wouters 10.41
14 Nicolas Elias 11.28
15 Jozua Cats 11.36

U16 jongens (C)

Naam Prestatie
2000 m
1 Piet van den Ouden 08.38
2 Jiska Houwing 08.39
3 Midas Giele 08.54
4 Florian Berman 09.16
5 Casper van der Kuijl 09.25
6 Sven Tuller 09.38
7 Maxim Heijens 09.48
8 Marcel Tuller 10.26
9 Quinten Stroo 11.05
10 Merijn Wielemaker 11.32

U18 mannen (jongens B)

Naam Prestatie
2800 m
1 Ivar Engels 9.43
2 Viktor Wieles 10.25
3 Julius Schletterer 10.34
4 Jaro Steels 10.46

Mannen

Naam Prestatie
10140 m
1 Danny Huibregtse 37.10
5 Arnoud Rijk 40.08
6 Arjen de Feijter 40.27
7 Thomas Kruisifikx 40.52
8 Casper Oppenneer 45.27
9 François Hendrikse 47.25
10 Joannathan Duinkerke 47.43
2800 m
1 Bereket Petersen 9.37
2 Nathan de Zeeuw 10.13
3 Ralph de Maat 10.28
4 Jasper Zuidhof 10.30
5 Angelo Postma 11.10
6 Michael den Hamer 11.54
7 Dylan Vink 11.56
8 Pieter-Jan de Baar 12.00
11 Jacques Zaman 12.33
12 Rens Schuit 12.44
13 Ben Vermaelen 13.48
14 Etienne Schuit 14.11

Mannen 35

Naam Prestatie
10140 m
1 Martijn de Kok 37.47
2 Sander Post 38.19
3 Peter Biewenga 38.30
5 Dennis Visser 45.10
7 Bas Daalmans 46.36
8 Gerben Soethaert 48.10
12 Marijn Traas 51.19

Mannen 45

Naam Prestatie
10140 m
2 Sven Vermeulen 40.42
3 Johan Karelse 41.07
4 Arjo Verhage 42.52
5 Edwin van Alphen 44.54
6 Erik Goossen 45.06
8 René Jakobsen 45.17
10 Ronald Verschuren 45.55
11 Casper Baas 47.03
12 François van de Broecke 49.15
16 Jakobus Meulenberg 55.35

Mannen 55

Naam Prestatie
10140 m
1 Wilko de Vos 43.03
3 Piet van Mourik 46.05
4 Henk Lous 46.48
5 Johnny Timmerman 47.45
6 Albert Platteeuw 48.14
7 Walther Murre 48.50

Mannen 65

Naam Prestatie
10140 m
3 Siem Cornelisse 52.08
4 Wim de Jonge 54.28
5 Jon van Caspel 54.55
6 Gerrit Spaans 55.07
8 Danny Ars 58.34
9 John Guequièrre 59.58
10 Harry Kwakkelaar 61.14
11 Hans Spruijt 61.19
12 Kobus Botman 62.24
= elektronische tijd