Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2023 en 31-10-2024. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt 12.85 sec +0.3
2 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 13.50 sec
3 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 13.92 sec +0.3
4 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 14.08 sec
5 Yara Karelse (U20 vrouwen) 14.0 sec
6 Zoe Neervoort (U16 meisjes) 14.62 sec +0.1
7 Hannah Moelker (U18 vrouwen) 14.88 sec +0.7
8 Marit van Damme (U18 vrouwen) 15.22 sec +0.4
9 Marit de Potter (U18 vrouwen) 16.93 sec +0.7
10 Nathalie Wijsevelde (Vrouwen 35) 20.86 sec +0.7

200 m

Naam Prestatie
1 Nienke van Veen (U16 meisjes) 32.47 sec +1.5

800 m

Naam Prestatie
1 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 2.15.76 min
2 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 2.27.32 min
3 Bowien Schletterer (U18 vrouwen) 2.28.15 min
4 Dorethé Schletterer (U16 meisjes) 2.29.47 min
5 Lisa Vreeke (U16 meisjes) 2.39.35 min
6 Sara Vermaelen (U16 meisjes) 2.46.08 min
7 Yara Karelse (U20 vrouwen) 2.51.41 min
8 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 2.55.20 min
9 Maya den Toonder (U16 meisjes) 2.57.76 min
10 Ona Steels (U16 meisjes) 3.05.10 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 2.58.85 min
2 Dorethé Schletterer (U16 meisjes) 3.15.47 min
3 Fleur Borra (U14 meisjes) 3.19.62 min
4 Bowien Schletterer (U18 vrouwen) 3.23.88 min
5 Fenna Lacor (U12 meisjes) 3.33.06 min
6 Lize Biewenga (U14 meisjes) 3.33.91 min
7 Jill Boudewijns (U14 meisjes) 3.46.03 min
8 Julia Noë (U14 meisjes) 3.47.82 min
9 Fithawit Tadesse Ogbay (U14 meisjes) 3.48.81 min
10 Ilona Snoep (Vrouwen 40) 3.51.88 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Nikki de Koning (U16 meisjes) 5.26.9 min
2 Lisa Vreeke (U16 meisjes) 5.44.2 min
3 Julia Noë (U14 meisjes) 6.18.1 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Barbara Trappeniers (Vrouwen 40) 11.18.61 min
2 Elise Mol (U18 vrouwen) 11.25.05 min
3 Sterre Houtzager (U18 vrouwen) 11.36.17 min
4 Stephanie Vermeulen (Vrouwen 35) 13.25.68 min

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Elise Mol (U18 vrouwen) 1.14.33 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U20 vrouwen) 1.45 m
2 Ilse Rijk (U14 meisjes) 1.35 m
Senna Schuit (U16 meisjes) 1.35 m
4 Zoe Neervoort (U16 meisjes) 1.30 m
Fleur Borra (U14 meisjes) 1.30 m
Hannah Moelker (U18 vrouwen) 1.30 m
7 Meike van Loon (U14 meisjes) 1.25 m
8 Romy van Goethem (U16 meisjes) 1.20 m
Fabienne Gorter (U14 meisjes) 1.20 m
Fenna Lacor (U12 meisjes) 1.20 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt 4.92 m +0.2
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 4.50 m
3 Senna Schuit (U16 meisjes) 4.08 m
4 Vivian Westerweele (U16 meisjes) 4.06 m +4.4
5 Ona Steels (U16 meisjes) 4.05 m +3.0
6 Marit van Damme (U18 vrouwen) 3.97 m +1.4
7 Fleur Borra (U14 meisjes) 3.96 m +1.5
Sara Vermaelen (U16 meisjes) 3.96 m
9 Ilona Snoep (Vrouwen 40) 3.89 m
10 Maartje Reuling (U16 meisjes) 3.85 m

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Hannah Moelker (U18 vrouwen) 7.93 m +1.7

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 11.77 m
2 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 9.75 m
3 Nadine de Rijke 9.12 m
4 Fenne Pellaers (U20 vrouwen) 8.59 m
5 Nathalie Wijsevelde (Vrouwen 35) 6.60 m
6 Marian Bos (Vrouwen 35) 5.20 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 30.76 m
2 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 24.46 m
3 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 24.18 m
4 Nadine de Rijke 23.99 m
5 Senna Schuit (U16 meisjes) 22.52 m
6 Nanette van der Veen-Koers (Vrouwen 55) 20.65 m
7 Nathalie Wijsevelde (Vrouwen 35) 17.27 m
8 Hilde Stallaert (Vrouwen 55) 16.79 m
9 Marit de Potter (U18 vrouwen) 15.45 m
10 Marian Bos (Vrouwen 35) 15.04 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 22.24 m
2 Nadine de Rijke 18.48 m
3 Nathalie Wijsevelde (Vrouwen 35) 14.49 m
4 Marian Bos (Vrouwen 35) 12.29 m

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Elise Mol, Hannah Moelker, Yara Karelse, Zoe Neervoort (U20 vrouwen) 4.38.11 min
= elektronische tijd