Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2023 en 31-10-2024. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt 12.42 sec +1.8
2 Ilvy de Waal (U20 vrouwen) 13.28 sec +1.5
3 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 13.50 sec
4 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 13.73 sec -0.9 3e NK
5 Martina Oosthoek (U18 vrouwen) 13.82 sec +1.9
6 Marisa Mol 13.85 sec +0.8
7 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 13.94 sec -1.2
8 Yara Karelse (U20 vrouwen) 14.0 sec
9 Zoe Neervoort (U16 meisjes) 14.48 sec +0.0
10 Carmen van Belle (Vrouwen 40) 14.52 sec -0.2

200 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U18 vrouwen) 26.63 sec +0.3
2 Ilvy de Waal (U20 vrouwen) 27.92 sec +0.2
3 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 28.49 sec -4.0
4 Marisa Mol 29.19 sec +0.1
5 Maya den Toonder (U16 meisjes) 29.87 sec +0.2
6 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 30.19 sec +1.7
7 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 31.01 sec +0.6 NK
8 Hannah Moelker (U18 vrouwen) 31.08 sec +0.2
9 Jill Boudewijns (U14 meisjes) 31.80 sec +0.3
10 Ilse Rijk (U14 meisjes) 32.06 sec +0.3

400 m

Naam Prestatie
1 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 58.14 sec
2 Noëmie Rijk (U18 vrouwen) 59.69 sec
3 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 1.02.00 min
4 Yara Karelse (U20 vrouwen) 1.03.20 min
5 Mirthe de Zeeuw 1.09.36 min
6 Julia Noë (U14 meisjes) 1.11.89 min
7 Zoe Neervoort (U16 meisjes) 1.12.56 min
8 Lize Biewenga (U14 meisjes) 1.12.63 min
9 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 1.13.11 min
10 Sara Vermaelen (U16 meisjes) 1.13.72 min

800 m

Naam Prestatie
1 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 2.11.99 min
2 Mariska Tjeerdsma 2.16.30 min
3 Dorethé Schletterer (U16 meisjes) 2.21.42 min
4 Barbara Trappeniers (Vrouwen 40) 2.23.35 min
5 Bowien Schletterer (U18 vrouwen) 2.25.20 min
6 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 2.27.32 min
7 Elise Mol (U18 vrouwen) 2.28.78 min
8 Yara Karelse (U20 vrouwen) 2.31.34 min
9 Lisa Vreeke (U16 meisjes) 2.35.48 min
10 Sterre Houtzager (U18 vrouwen) 2.36.93 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 2.58.85 min
2 Fleur Borra (U14 meisjes) 3.09.76 min
3 Barbara Trappeniers (Vrouwen 40) 3.10.27 min
4 Dorethé Schletterer (U16 meisjes) 3.15.47 min
5 Bowien Schletterer (U18 vrouwen) 3.23.88 min
6 Lisa Vreeke (U16 meisjes) 3.23.98 min
7 Lize Biewenga (U14 meisjes) 3.24.66 min
8 Fenna Lacor (U12 meisjes) 3.33.06 min
9 Vienna Ennik (U12 meisjes) 3.37.81 min ZK
10 Jill Boudewijns (U14 meisjes) 3.38.05 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 4.38.26 min
2 Felien Wibbelink (U18 vrouwen) 4.44.58 min
3 Dorethé Schletterer (U16 meisjes) 4.50.90 min
4 Bowien Schletterer (U18 vrouwen) 5.01.89 min
5 Barbara Trappeniers (Vrouwen 40) 5.04.3 min
6 Fleur Borra (U14 meisjes) 5.08.3 min
7 Nikki de Koning (U16 meisjes) 5.10.8 min
8 Mirthe de Zeeuw 5.20.39 min
9 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 5.20.82 min
10 Lisa Vreeke (U16 meisjes) 5.21.22 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 10.14.00 min
2 Barbara Trappeniers (Vrouwen 40) 10.53.55 min
3 Bowien Schletterer (U18 vrouwen) 11.06.47 min
4 Elise Mol (U18 vrouwen) 11.25.05 min
5 Sterre Houtzager (U18 vrouwen) 11.31.11 min
6 Esther Lootens (Vrouwen 40) 12.09.22 min
7 Ilona Snoep (Vrouwen 40) 12.27.50 min
8 Noëlle van Gent 12.32.33 min
9 Renate van Huffel (Vrouwen 45) 12.41.19 min
10 Stephanie Vermeulen (Vrouwen 35) 13.25.68 min

5000 m

Naam Prestatie
1 Elise Mol (U18 vrouwen) 19.52.78 min
2 Irma Heeren (Vrouwen 55) 20.08.97 min
3 Sterre Houtzager (U18 vrouwen) 20.29.38 min
4 Esther Lootens (Vrouwen 40) 21.02.90 min
5 Corien Nieuwenhuize-Overduin 23.00.14 min
6 Stephanie Vermeulen (Vrouwen 35) 23.47.34 min

10000 m

Naam Prestatie
1 Mirona van de Vrie-van Giesen (Vrouwen 40) 41.07.7 min
2 Suzanne van Elsacker 41.08.4 min
3 Irma Heeren (Vrouwen 55) 42.34.1 min
4 Corien Nieuwenhuize-Overduin 49.39.0 min
5 Marion Goossen-Tholens (Vrouwen 50) 55.04.1 min

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen 17.34 sec +1.8

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Elise Mol (U18 vrouwen) 1.14.33 min
2 Mirthe de Zeeuw 1.15.87 min

3000 m stpl (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Mirthe de Zeeuw 13.01.23 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U20 vrouwen) 1.45 m
2 Ilse Rijk (U14 meisjes) 1.40 m
Senna Schuit (U16 meisjes) 1.40 m
4 Maya den Toonder (U16 meisjes) 1.36 m
5 Sterre Visser (U16 meisjes) 1.35 m
Fenna Lacor (U12 meisjes) 1.35 m
7 Meike van Loon (U14 meisjes) 1.31 m
8 Martina Oosthoek (U18 vrouwen) 1.30 m
Aniela Klink (U14 meisjes) 1.30 m
Mirthe de Zeeuw 1.30 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt 5.30 m +0.3
2 Ilvy de Waal (U20 vrouwen) 4.80 m -0.1
3 Yara Karelse (U20 vrouwen) 4.74 m +0.0
4 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 4.70 m +0.0
5 Marit van Damme (U18 vrouwen) 4.65 m +0.1
6 Zerra Aydin (U16 meisjes) 4.53 m -1.8
7 Senna Schuit (U16 meisjes) 4.36 m +1.4
8 Xenia Kroonen 4.23 m -0.1
9 Maartje Reuling (U16 meisjes) 4.18 m +1.4
Ona Steels (U16 meisjes) 4.18 m +1.1

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Ilvy de Waal (U20 vrouwen) 9.58 m
2 Hannah Moelker (U18 vrouwen) 7.93 m +1.7

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 12.05 m
2 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 11.19 m
3 Fenne Pellaers (U20 vrouwen) 9.55 m
4 Nadine de Rijke 9.12 m
5 Daniella Segers (Vrouwen 50) 8.91 m
6 Leonie Berden (Vrouwen 45) 8.74 m
7 Katja van Eetvelt 7.70 m
8 Alexandra Elias (U20 vrouwen) 6.95 m
9 Mirthe de Zeeuw 6.83 m
10 Nathalie Wijsevelde (Vrouwen 35) 6.60 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 30.76 m
2 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 27.81 m
3 Fenne Pellaers (U20 vrouwen) 27.18 m
4 Noëmie Rijk (U18 vrouwen) 26.92 m
5 Daniella Segers (Vrouwen 50) 26.15 m
6 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 25.79 m
7 Nadine de Rijke 24.61 m
8 Senna Schuit (U16 meisjes) 23.23 m
9 Alexandra Elias (U20 vrouwen) 22.10 m
10 Nanette van der Veen-Koers (Vrouwen 55) 20.65 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 27.68 m
2 Alexandra Elias (U20 vrouwen) 23.97 m
3 Benthe den Hamer (U18 vrouwen) 23.72 m
4 Rachida Moerman (Vrouwen 40) 22.24 m
5 Jolanda 't Jong 21.70 m
6 Mandy Heppener (Vrouwen 40) 19.84 m
7 Nadine de Rijke 18.51 m
8 Nathalie Wijsevelde (Vrouwen 35) 14.49 m
9 Marian Bos (Vrouwen 35) 12.29 m

kogelslingeren (4kg)

Naam Prestatie
1 Nadine Verton 26.88 m
2 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 21.94 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Benthe den Hamer, Katja van Eetvelt, Mirthe de Zeeuw, Xenia Kroonen 54.22 sec
2 Carmen van Belle, Marion Goossen-Tholens, Patricia Dieleman-Pieters, Rachida Moerman (Vrouwen 40) 1.01.21 min

4 x 400 m

Naam Prestatie
1 Elise Mol, Hannah Moelker, Yara Karelse, Zoe Neervoort (U20 vrouwen) 4.38.11 min
2 Benthe den Hamer, Martina Oosthoek, Mirthe de Zeeuw, Xenia Kroonen 4.39.85 min

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Benthe den Hamer, Katja van Eetvelt, Martina Oosthoek, Xenia Kroonen 2.34.28 min
2 Elise Mol, Hannah Moelker, Yara Karelse, Zoe Neervoort (U20 vrouwen) 2.39.56 min
3 Carmen van Belle, Mandy Heppener, Patricia Dieleman-Pieters, Rachida Moerman (Vrouwen 40) 2.45.27 min
= elektronische tijd