Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2021 en 31-10-2022. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Vrouwen

100 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 12.67 sec -0.7
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 13.17 sec -0.7
3 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 40) 13.44 sec -0.3
4 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.60 sec +1.9
5 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.77 sec +1.9
Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.77 sec +1.5
7 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 14.01 sec +0.6
8 Sophie Vervuurt (U14 meisjes (D)) 14.30 sec +1.6
9 Sterre Visser (U14 meisjes (D)) 14.37 sec +1.6
10 Marisa Mol 14.41 sec +0.4

200 m

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 26.23 sec ZK +1.5
2 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 26.78 sec
3 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 40) 27.55 sec +1.5
4 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 27.76 sec ZK +1.4
5 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 27.80 sec +1.2
6 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 28.72 sec +1.6
7 Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 29.78 sec -1.7
8 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 30.13 sec -0.4
9 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 30.32 sec -0.1
10 Patricia Dieleman-Pieters (Vrouwen 50) 30.98 sec +1.2 NK

400 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 1.01.35 min
2 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.02.96 min
3 Mariska Tjeerdsma 1.03.20 min
4 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 1.04.54 min
5 Amy de Graaf (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.05.51 min
6 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 1.07.25 min
7 Jasmijn van Dieren 1.07.61 min
8 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 1.08.12 min
Madelief Boonman (U16 meisjes (C)) 1.08.12 min
10 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.10.45 min

800 m

Naam Prestatie
1 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 2.27.79 min
2 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 2.29.41 min
3 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 2.31.38 min
4 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 2.34.72 min
5 Dorethé Schletterer (U14 meisjes (D)) 2.35.39 min
6 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.39.45 min
7 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 2.39.85 min
8 Mirthe de Zeeuw 2.40.75 min
9 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 2.43.01 min
10 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.45.61 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Dorethé Schletterer (U14 meisjes (D)) 3.16.74 min
2 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 3.33.48 min
3 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 3.33.7 min
4 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 3.34.82 min
5 Fleur Borra (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.42.24 min
6 Julia Noë (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.43.80 min
7 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 3.45.2 min
8 Karlijn Bezuijen (A1) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.45.3 min
9 Lisa Vreeke (U14 meisjes (D)) 3.45.6 min
10 Jill Boudewijns (A2) (U12 meisjes (pupillen A)) 3.48.65 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 4.32.61 min
2 Laurey van den Berge-Hey 4.48.34 min
3 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.12.78 min
4 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.13.08 min
5 Emma van Mourik 5.19.86 min
6 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 5.32.01 min
7 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 5.36.63 min
8 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 5.38.97 min
9 Felien Wibbelink (U16 meisjes (C)) 5.48.07 min
10 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 5.50.40 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 5.12.68 min
2 Ruchama Houtzager (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.39.84 min
3 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 5.41.30 min
4 Dorethé Schletterer (U14 meisjes (D)) 5.51.54 min
5 Emma van Mourik 6.06.47 min
6 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 6.13.76 min
7 Durby Meijboom (Vrouwen 45) 6.19.44 min
8 Nikki de Koning (U14 meisjes (D)) 6.35.64 min
9 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 6.36.48 min
10 Ona Steels (U14 meisjes (D)) 6.51.5 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Mariska Tjeerdsma 9.57.99 min
2 Laurey van den Berge-Hey 10.17.64 min
3 Bowien Schletterer (U16 meisjes (C)) 11.36.04 min
4 Laura Koster (U20 vrouwen (meisjes A)) 11.39.70 min
5 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 11.59.00 min
6 Durby Meijboom (Vrouwen 45) 12.11.29 min
7 Anoucha Baute (Vrouwen 50) 12.27.06 min
8 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 13.16.04 min
9 Gisela Nijsse-Meertens (Vrouwen 60) 15.38.39 min
10 Hennie van der Blom (Vrouwen 70) 17.16.67 min

uurloop baan

Naam Prestatie
1 Monique Verschuure (Vrouwen 40) 15039 m
2 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 12593 m
3 Gisela Nijsse-Meertens (Vrouwen 60) 10278 m

100 mh (83,8cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 18.08 sec +1.8
2 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 19.05 sec -3.9
3 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 20.83 sec -0.5

400 mh (76,2cm)

Naam Prestatie
1 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 1.21.65 min
2 Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.22.11 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.65 m
2 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 1.40 m
Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 1.40 m
4 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 1.35 m
Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 1.35 m
6 Sara Vermaelen (U14 meisjes (D)) 1.32 m
7 Senna Schuit (U14 meisjes (D)) 1.30 m
Marjolein Groeneveld (U14 meisjes (D)) 1.30 m
Anouk Boonman (U18 vrouwen (meisjes B)) 1.30 m
10 Hannah Moelker (U16 meisjes (C)) 1.25 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Katja van Eetvelt (U20 vrouwen (meisjes A)) 5.26 m ZK +1.5
2 Anjolie Engels-Wisse (Vrouwen 45) 4.80 m +0.8
3 Chloe Zerbib (U16 meisjes (C)) 4.77 m +1.6
4 Yara Karelse (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.75 m -0.2
5 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 4.61 m +0.9
6 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 4.56 m +1.8
7 Marlies Roelse (U14 meisjes (D)) 4.31 m -1.2
Elise Mol (U16 meisjes (C)) 4.31 m +3.8
9 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 4.28 m +1.1
10 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 4.20 m +0.2

hinkstapspringen

Naam Prestatie
1 Elise Mol (U16 meisjes (C)) 9.20 m -0.3
2 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.92 m
3 Xenia Kroonen (U20 vrouwen (meisjes A)) 8.61 m

kogel (4kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 12.54 m ZK
2 Rachida de Guchteneire (Vrouwen 40) 9.87 m
3 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 9.00 m
4 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 8.68 m
5 Mirthe de Zeeuw 6.86 m
6 Carmen van Belle (Vrouwen 40) 6.65 m
7 Marian Bos (Vrouwen 35) 5.11 m

discus (1kg)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 30.26 m ZK
2 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 26.71 m
3 Chloe Zerbib (U16 meisjes (C)) 26.35 m
4 Nadine de Rijke 25.28 m
5 Ilvy de Waal (U18 vrouwen (meisjes B)) 23.10 m
6 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 23.04 m
7 Noëmie Rijk (U16 meisjes (C)) 21.74 m
8 Nanette van der Veen-Koers (Vrouwen 50) 20.83 m
9 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 19.87 m
10 Benthe den Hamer (U16 meisjes (C)) 15.62 m

speer (600g)

Naam Prestatie
1 Marieke Riemens (Vrouwen 35) 28.81 m
2 Alexandra Elias (U18 vrouwen (meisjes B)) 26.33 m
3 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 25.73 m
4 Nadine de Rijke 17.72 m
5 Mareij ten Oever (Vrouwen 35) 17.18 m

kogelslingeren (4kg)

Naam Prestatie
1 Audrey de Beule (Vrouwen 35) 19.17 m
2 Fenne Pellaers (U18 vrouwen (meisjes B)) 16.71 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Alexandra Elias, Jasmijn van Dieren, Yara Karelse, Yasmine de Kraker 55.99 sec
2 Carmen van Belle, Mandy Heppener, Patricia Dieleman-Pieters, Rachida de Guchteneire (Vrouwen 35) 56.15 sec
3 Amy de Graaf, Elise Mol, Yara Karelse, Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 59.46 sec

Zweedse estafette

Naam Prestatie
1 Elise Mol, Madelief Boonman, Yara Karelse, Yasmine de Kraker (U18 vrouwen (meisjes B)) 2.42.54 min
= elektronische tijd