Beste seizoensprestaties per onderdeel


Dit is een overzicht van geleverde prestaties tussen 01-11-2023 en 31-10-2024. Enkel de beste prestatie per persoon wordt getoond.

Mannen

100 m

Naam Prestatie
1 Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 12.35 sec +1.5
2 Noah Ouhajou (U20 mannen) 12.44 sec
3 Matthias Salmang (U16 jongens) 12.56 sec
4 Dylan Lijbaart (U18 mannen) 12.70 sec +0.7
5 Matthieu Balduck (U16 jongens) 12.71 sec +1.5
6 Ivar Engels (U18 mannen) 12.73 sec
7 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 12.7 sec
8 Ben Vermaelen (Mannen 50) 13.09 sec +0.3
9 Marvin Riemens 13.26 sec +0.3
10 Quinten Stroo (U16 jongens) 13.86 sec

200 m

Naam Prestatie
1 Noah Ouhajou (U20 mannen) 24.39 sec +0.9

800 m

Naam Prestatie
1 Ivar Engels (U18 mannen) 1.59.48 min
2 Ralph de Maat 2.05.13 min
3 Nathan de Zeeuw 2.10.89 min
4 Matthias Salmang (U16 jongens) 2.14.13 min
5 Jiska Houwing (U16 jongens) 2.19.45 min
6 Marvin Riemens 2.20.40 min
7 Yannic Rijk (U18 mannen) 2.22.33 min
8 Thijmen Post (U16 jongens) 2.24.22 min
9 Dylan Lijbaart (U18 mannen) 2.25.19 min
10 Michael van Waesberghe (U16 jongens) 2.36.96 min

1000 m

Naam Prestatie
1 Jiska Houwing (U16 jongens) 2.58.43 min
2 Wouter van Caspel (Mannen 35) 3.10.20 min
3 Daniel Bommelje (U12 jongens) 3.26.9 min
4 Peter Biewenga (Mannen 40) 3.28.81 min
5 Kees Wondergem (U14 jongens) 3.33.75 min
6 Daan van de Velde (U14 jongens) 3.33.99 min
7 Samuël Cats (U12 jongens) 3.38.45 min
8 Ezra Minderhoud (U14 jongens) 3.39.38 min
9 Oscar Borra (U11) (U12 jongens) 3.39.80 min
10 Merlijn Witvliet (U14 jongens) 3.42.93 min

1500 m

Naam Prestatie
1 Casper van der Kuijl (U16 jongens) 5.13.5 min

1 EM

Naam Prestatie
1 Maxime Rijk (U16 jongens) 4.53.43 min

3000 m

Naam Prestatie
1 Ivar Engels (U18 mannen) 9.21.76 min
2 Mike Suurmond 9.26.66 min
3 Peter Biewenga (Mannen 40) 9.56.09 min
4 Wouter van Caspel (Mannen 35) 11.04.19 min
5 Lex van Aartsen 11.05.90 min
6 Lion Baas (Mannen 45) 12.26.07 min
7 Henk Lous (Mannen 65) 12.26.87 min
8 Sven Vermeulen (Mannen 45) 13.25.76 min
9 Jon van Caspel (Mannen 65) 14.33.09 min

hoogspringen

Naam Prestatie
1 Matthias Salmang (U16 jongens) 1.60 m
Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 1.60 m
3 Yannic Rijk (U18 mannen) 1.55 m
Quinten Stroo (U16 jongens) 1.55 m
5 Matthieu Balduck (U16 jongens) 1.50 m
Noah Ouhajou (U20 mannen) 1.50 m
Lous Wondergem (Mannen 40) 1.50 m
8 Wouter van Caspel (Mannen 35) 1.45 m
9 Kees Wondergem (U14 jongens) 1.40 m
Bas Grob (U14 jongens) 1.40 m

verspringen

Naam Prestatie
1 Matthias Salmang (U16 jongens) 5.66 m
2 Piet van den Ouden (U18 mannen) 5.53 m
3 Pepijn Duinkerke (U16 jongens) 5.52 m +0.8
4 Roan Hekkers 5.07 m
5 Yannic Rijk (U18 mannen) 4.99 m
6 Dylan Lijbaart (U18 mannen) 4.93 m +0.8
7 Ivar Engels (U18 mannen) 4.89 m +0.0
8 Silas Hulsken (U16 jongens) 4.86 m
9 Quinten Stroo (U16 jongens) 4.84 m
10 Matthieu Balduck (U16 jongens) 4.82 m

kogel (7,26kg)

Naam Prestatie
1 Rens Schuit 10.06 m
2 Vincent Mulder (Mannen 40) 9.62 m
3 Etienne Schuit (Mannen 45) 8.83 m
4 Simon van Kralingen (Mannen 35) 8.74 m
5 Marvin Riemens 7.25 m
6 Wouter van Caspel (Mannen 35) 6.97 m
7 Massimo Adriaansens 6.37 m
8 Marijn Baan 5.13 m
9 Wesley van der Plas 4.39 m

discus (2kg)

Naam Prestatie
1 Rens Schuit 24.98 m
2 Etienne Schuit (Mannen 45) 23.74 m
3 Simon van Kralingen (Mannen 35) 19.21 m
4 Marvin Riemens 17.87 m
5 Massimo Adriaansens 16.73 m
6 Marijn Baan 10.20 m
7 Wesley van der Plas 9.86 m

speer (800g)

Naam Prestatie
1 Dylan Vink 36.24 m
2 Rens Schuit 30.56 m
3 Etienne Schuit (Mannen 45) 28.59 m
4 Marvin Riemens 20.66 m
5 Massimo Adriaansens 20.04 m
6 Sebastian Fermont 17.57 m
7 Marijn Baan 13.00 m
8 Wesley van der Plas 12.75 m
9 Xander Timmner 9.29 m

4 x 100 m

Naam Prestatie
1 Matthieu Balduck, Pepijn Duinkerke, Thijmen Post (U16 jongens) 50.37 sec
= elektronische tijd